top of page
  • AVMI ČR

Hledáme univerzálního vojáka

Hledáme nového kolegu na pozici technického manažera, který nám pomůže s tématy jako je energetická náročnost budov, požární bezpečnost, akustická pohoda nebo cirkulární ekonomika.

Hledáme samostatného „univerzálního vojáka“, který bude ovládat některá z témat blízké minerální izolaci a postupem času si rozšíří znalosti o další oblasti. Technické vzdělání či zkušenosti jsou proto potřeba.

Proč jít k nám Zateplování budov a jejich renovace patří mezi stabilní odvětví stavebnictví a minerální izolace jsou jeho nedílnou součástí. Jejich uplatnění je široké, proto se neustále objevují nová témata a výzvy. Nečekejte tedy stereotypní práci.

Co budete dělat

· Sledovat legislativu týkající se energetických úspor a minerální izolace obecně (evropské směrnice, technické normy, vyhlášky a zákony).

· Aktivně hledat příležitosti pro uplatnění MW např. při změně norem, vyhlášek a zákonů.

· Účastnit se za AVMI jednání technických komisí a pracovních skupin.

· Připravovat odborné texty (články na web, poradna AVMI).

· Účastnit se odborných akcí – seminářů a konferencí.

· Vytvářet síť odborných kontaktů.

· Časem i řídit vlastní projekty a zapojovat se za AVMI do větších mezinárodních projektů.

Jak si představujeme naší spolupráci

· Spolupráce bude na částečný úvazek (cca 40 až 60 hodin měsíčně) s možností postupného navýšení.

· Zapojíte se do současného týmu, který tvoří výkonná ředitelka AVMI, PR koordinátor a několik externích konzultantů.

V případě zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis a případně krátký motivační dopis na adresu marcela.kubu@avmi.cz.

45 zobrazení
bottom of page