top of page
  • AVMI ČR

AVMI na C4E fóru, největší akci o energeticky efektivní budoucnosti ve střední a východní Evropě

AVMI byla hrdým účastníkem C4E fóra (Central and Eastern European Energy Efficiency Forum), největší konferenci o energeticky efektivní budoucnosti ve střední a východní Evropě.

Během třech dnů se na akci vystřídaly desítky speakerů, kteří se věnovali energetické bezpečnosti a efektivnosti v kontextu současné geopolitické situace.

Na workshopu Rockwool jsme měli možnost prezentovat česká dotační schémata na podporu zateplování jako vzor pro jiné krajiny, vedlejší benefity zateplování, ale také otevřít téma požární bezpečnosti budov v souvislosti s fotovoltaickými střešními elektrárnami.

Renovace přinášejí skvělou příležitost ke zlepšení kvality našeho života uvnitř i vně budov, ale zároveň ke zvýšení požární bezpečnosti.

Toto téma se dostává do popředí zájmu s nárůstem počtu instalací čistých zdrojů energie, které jsou a budou důležitou součástí energetické transformace.

Bezpečným řešením je použití nehořlavých materiálů ve skladbách střech, fasád, ale i garáží, kde se vyskytují nebo budou vyskytovat nové elektrické technologie (např. fotovoltaické panely a jejich komponenty, baterie nebo elektroauta).

27 zobrazení

Comments


bottom of page