MINERÁLNÍ IZOLACE

PRO BEZPEČNÝ DOMOV

Zajistí pohodlné a zdravé bydlení,

ochrání před zimou, horkem a hlukem,

šetří energie a zabrání šíření požáru.

IZOLACE BUDOV

CO JE

MINERÁLNÍ VLNA

Minerální vlna je vynikající izolant přírodního původu, který výrazně snižuje spotřebu energie, zvyšuje komfort bydlení a životnost budov.

ÚSPORA

OCHRÁNÍ PŘED

HORKEM A ZIMOU

Minerální vlna účinně chrání před zimou a horkem, výrazně snižuje účty za energie. Využívá se ke stavbě zelených střech, které dům ochlazují.

BEZPEČNÉ BYDLENÍ

ZABRÁNÍ ŠÍŘENÍ

POŽÁRU

Protože je minerální vlna naprosto nehořlavá, přirozeně zabraňuje šíření požáru. Je ideálním materiálem pro pohodlné a hlavně bezpečné bydlení.

ODHLUČNĚNÍ BYTU

POHLCUJE

HLUK

Výborně pohlcuje hluk. Umožňuje dodatečně odhlučnit starší byty a zajistit klidné bydlení v novostavbách za finančně výhodných podmínek.

Minerální izolace se vyrábí z vláken minerálního, tedy přírodního původu, například čediče, diabasu (kamenná vlna) nebo písku a recyklovaného skla (skelná vlna) . Ty jí propůjčují řadu výborných vlastností, kterými se syntetické materiály, například polystyren, pochlubit nemohou. Mezi ně patří například naprostá nehořlavost.

Jako izolace výrazně snižuje spotřebu energie a chrání před horkem. Zvyšuje tak komfort bydlení a životnost budov. Poskytuje navíc ochranu proti požáru a hluku. Je vhodná pro novostavby i rekonstrukce budov a to včetně výškových.

 

Minerální izolace je navíc odolná proti plísním, houbám a bakteriím. Zároveň je naprosto ekologicky nezávadná a šetrná k životnímu prostředí. Více informací naleznete zde.

NOVINKY V OBLASTI MINERÁLNÍCH IZOLACÍ